Çocuk Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Çocuk Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Çocuk Kıyafeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Çocuklar büyüdükçe, giydikleri veya giymek istedikleri her şeyde söz sahibi olurlar. Çocuklarımızı her renk, kesim, beden, trend, tasarım ve püf noktası ile giydirmek bunaltıcı hale gelebilir.Göz önünde bulundurmamız gereken o kadar çok şey var ki ve çocuklar moda, trendler ve stil hakkında her şeyi öğrenirken çoğumuz doğru satın alma seçimlerini yapacak durumda değiliz. Çocuklar için kıyafet alırken kaçınabileceğiniz birkaç yaygın hataya göz atalım.

Çocuk kıyafetinde Konfor anahtardır. Rahat ve cilt dostu olan kumaşı seçin. Cilde daha yumuşak olan ve zararlı kimyasallardan arındırılmış organik kumaşları tercih edin. Çocukların cildi çok hassastır ve herhangi bir sert temasta tahrişe eğilimlidir. Cilt dostu ve giymesi hafif pamuklu giysiler seçin. Organik giysiler ayrıca deri döküntüsü, egzama ve kaşıntısı olan çocuklar için en iyisidir. Organik kıyafetlerin nefes alabilen ve cilt dostu olması, çocuk kıyafeti satın alırken en iyi kumaş seçimidir. Ayrıca, ciltte tahrişe ve kızarıklığa neden olabileceğinden, giyerken fabrika etiketlerini çıkarmayı düşünün. Çocuk kıyafetinde ayakkabılar kendi içinde farklı bir kategoridir Her zaman bebeğiniz için doğru ayakkabı numarasını almayı unutmayın. Çocuklar inanılmaz hızlı büyüyor. Çocuğunuzun giydiğinden en az bir beden büyük bir elbise aldığınız gibi, ayakkabı numarasına da dikkat etmelisiniz.

Bir kağıda ana hatlarını çizerek çocuğunuzun ayaklarının boyutunu ölçün. Çoğu çevrimiçi mağazada bebeğinizin ayakkabı numarasını bulmanıza yardımcı olacak tablolar bulunur. Boyut tercihleri mağazaya bağlı olacaktır. Çocuk çok küçükse düz sandalet satın almanız önerilmez. Destekli ayakkabılar sadece çocuğun ayaklarını korumakla kalmaz, aynı zamanda ayaklarına takılı kalır ve oyun oynarken düşmez. .Ayakkabıların mükemmel tutuş ve çekişe sahip olduğundan emin olun. Desenli veya dokulu tabanlı ayakkabılar ideal seçim olacaktır. Küçük çocuklar koordinasyon becerilerini tam olarak geliştirmemiş olabilirler; mükemmel çekişe sahip ayakkabılar düşmeleri önleyecektir. Esnek tabanlı ayakkabılar giyilmesi tavsiye edilir. Sert tabanlı ayakkabılar büyümeyi engelleyebilir. Tabii ki, bebeğinizin nefes alabilen, kolay giyilebilen ayakkabılar giymesi gerektiğini söylemeye gerek yok.

Erkek çocuk kıyafeti alırken dikkat edilmesi gerekenler;

Her çocukta aynı sıradan kıyafetleri görmekten daha kötü bir şey yoktu Her erkek çocuk annesi size şunu söyleyebilir, büyük mağazalar da kız çocukları için bir çok güzel alternatif varken erkek çocuk için aynısı geçerli değil Bu zincir mağazalar ülke çapında aynı ürünlerle dolu. Muhtemelen aynı tişörtün bir parkta, okulda veya çocuk bakım merkezinde diğer erke çocukları tarafından giyildiğini görebilirsiniz.

Peki bunun için ne yapabilirsin? Çocuk kıyafetinde Çoğu zaman mağazalar ürünleri kötü yapılmış ve tek kullanımlık olmaları amaçlanmıştır ve oğlunuz onlardan büyüyene kadar zar zor dayanır. Daha erken değiştirmeleri gerekiyorsa veya birden fazla çocuğunuz varsa bu o kadar da güzel bir şey değildir.

Çocuk kıyafetinde her şey kıyafetin sitilinden ibaret değildir İyi yapılmış giysiler özenle ve büyük ustalıkla dikilir. Dayanıklı olacak kadar sağlamdır, yıkandıktan sonra yıkanır çocuklar oyun oynamayı çok sever özellikle erkek çocukları oyun oynarken titizliğe pek önem vermezler ve giyecekleri kıyafet iyi yapılmışsa günlük oyun için oldukça rahattır. Ellerini kirletmeyi seven aktif küçük çocuklar için daha koyu renkler ve sert oyunlardan hoşlanan erkekler için daha kalın kumaşlar seçmelisiniz.Ancak bunlar günümüzde maddi olarak pek uygun fiyatlı değillerdir bunun için kaliteli tasarım ve üretime odaklanan uygun fiyatlı markaları arayın bu markalarla ilgili incelemeleri arayın kalite ve fiyat açısından güvenebileceğiniz bir seçim bulmalısınız.

Çocuk kıyafetinde doğal lifleri veya doğal/sentetik karışımları arayın. Pamuk gibi doğal lifler daha iyi aşınır ve daha rahat hissettirir. Kaşıntılı, kaşındıran giysiler giymekten daha kötü bir şey yoktur. . Doğal kumaşlar da özellikle erkek pijamalarında hayati önem taşıyan yangına dayanıklıdır.

Kaliteli erkek çocuk kıyafeti alıyorsanız, erkek çocuklarınızın onları mümkün olduğunca uzun süre giyebilmesini istersiniz. Daha büyük bir beden satın almak kolay bir çözüm. Giysiler ilk başta biraz bol görünse de, içinden çıkmak yerine içine girecekler. Erkeklerin birden fazla sezon boyunca giyebilecekleri kıyafetler kesinlikle ekstra paraya değer!

Çocuk kıyafetinde yıkanması kolay ideal bir pamuklu gömlek veya bir çift sağlam kot pantolon gibi çocuğunuz için mükemmel bir şekilde çalışan bir giysi bulursanız, iki veya daha fazla satın almayı düşünebilirsiniz özellikle alacağınız çocuk kıyafeti uygun bir fiyattaysa Eşyaları döndürebilir ve çok daha fazla yıpranmasını sağlayabilirsiniz ve küçük oğlunuz aynı giysiden iki tane almaktan rahatsız olmaz!

Küçük çocuklar son derece hızlı büyür. Daima oğlunuzun gerçek bedeninden bir beden büyük olan kıyafetleri tercih edin. Hızla büyüyecek ve bir veya iki ay boyunca pantolonun manşetlerini veya gömleğin kollarını her zaman kıvırabilir. Anladığınızdan daha kısa sürede, giysi ona mükemmel bir şekilde uyacaktır. Şimdi ona uyan giysiler alırsanız, çok çabuk tükeneceğini ve paranızın karşılığını alamayacağınızı görebilirsiniz.

Kız çocuk kıyafeti alırken dikkat edilmesi gerekenler;

Çocuk kıyafetinde dikkate almanız gereken ilk şey, elbiseyi satın alacağınız fırsattır. Erkekler, kadınlara göre nispeten daha az seçeneğe sahiptir. Alternatifler çok olduğunda, seçenekler de sonsuzdur.Nedenini biliyorsanız, kızlar için doğru kıyafetleri kolayca seçebilirsiniz. Özel günlerde alınan hediyeler farklıdır ve gündelik giyim için kıyafetler farklıdır. Alternatifler arasında seçim yaparken ne tarz bir kıyafet almanız gerektiğinden emin olun.

Modayı takip ederek derinlemesine bir araştırma yapabilirsiniz. Kız çocukları erkeklerin aksine böyle yaşları fark etmeksizin fazla önem verirler. O dönemin en trend renkleri 0 en çok tercih edilen kıyafet modellerine bakarak alışverişi yaparsanız kız çocuklarınız giyim konusunda kendilerini daha iyi hissederler.

Renk seçimleri yapmak önemlidir. Renk seçenekleri ile kafanız karışmasın. En sevdiği renkte kıyafetler seçin. Bu sadece onu mutlu etmekle kalmayacak, siz de memnun kalacaksınız. Farklı bir renk seçmek güzel görünebilir ama kız çocuğunuzun beğenip beğenmeyeceği asla belli olmaz.

Her kız çocuğunun giyim ve ayakkabı konusunda bazı tercihleri vardır. Kadınların kıyafet tasarımlarında birçok seçeneği vardır. Bu nedenle, her kız çocuğunun farklı bir tasarım tercihi vardır. Bazı kız çocukları rahatlıktan yana oldukları için kot pantolon gibi günlük kıyafetleri tercih eder . Öte yandan, bazıları nereye giderse gitsinler daha özel giyinmeyi tercih ediyor Herhangi bir elbise satın almadan önce, tüm bu tercihleri akılda tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Bu yapılması zor bir görev değil. Kızın geçen bir veya iki ay içinde giydiği en son kıyafetleri kolayca hatırlayabilirsiniz. Seçtiğiniz elbise ne kadar alakalı olursa, o kadar iyidir.

Rahat bir elbise, pahalı bir marka etiketinden çok daha değerlidir .Elbiseye daha yakından bakın. Küçük şeylere dikkat edin iç astarlar, fermuarlar, düğmeler, nakışlar, el dikişleri vb. Bunlar büyük bir fark yaratır ve elbisenin genel görünümünü tamamlar. Giyim söz konusu olduğunda, rahatlık görünümünden asla ödün vermeyin. Bu küçük çocukların bir günde neleri başarması gerektiğini asla küçümsemeyin. Bu sadece çocuklar için değil, büyükler için de aynı derecede geçerlidir. Araştırmalar, kıyafetlerimizin zihinsel durumumuzu etkilediğini ileri sevdiğin elbiseni giyersen daha özgüvenli ve mutlu olursun ve en sevdiğin elbise neredeyse her zaman en rahat elbisen olur. Küçük bir çocuk söz konusu olduğunda bu daha aşırıdır.

Elbise rahat değilse, sonunda mızmız bir çocuk olur. Hiçbir ebeveynin bu anlaşmayı kabul etmek isteyeceğini sanmıyorum. Bütün mesele şu ki, süslü giyiniyorsun diye rahatsız olmana gerek yok. Süslü elbisenizin içinde saatlerce mutsuz ve rahatsız hissetmek, kendinize olan güveninizi ve mutluluğunuzu etkiler.

Küçük kızlar anneleri gibi giyinmeyi severler. Parlak, gösterişli kıyafetler giydiklerini hayal ederler ve anneleri bakmazken her türlü makyaj aksesuarını deneyerek aynanın karşısına geçerler. Kendilerini güzel prensesler olarak hayal ederler. Bebeğiniz için güzel bir elbisealdınız ve şimdi elbiseyi ve bebeğinizin görünümünü vurgulamak için ona uygun aksesuarları almanın zamanı geldi. Çocuğunuzun kıyafeti için doğru aksesuarları seçmek elbette etkinliğin temasına bağlı olacaktır. Sadece gündelik bir giyimse, onunla uyumlu saç modelleri, ayakkabılar ve takılar alabilirsiniz. Aksesuar satın almak hiç de zahmetli değil çünkü onları herhangi bir butikten veya giyim mağazasından alıyorsunuz.Basit bir aksesuar, şüphesiz bebeğinizin kıyafetinin tüm görünümünü değiştirebilir. Daha soğuk bir yere gidiyorsanız ceket, omuz silkme ve hırka alabilirsiniz. Bu sadece elbiseyi şık kılmakla kalmaz, aynı zamanda soğuktan da hafif bir koruma sağlar.

Çocuk kıyafetinde en önemli unsurlar;

Çocuğunuzun kıyafetlerini nasıl ölçeceğinizi de öğrenmelisiniz. Çocuğunuzun boyunu yukarıdan aşağıya doğru ölçün. Ayakkabı giymediğinden emin olun ve ona ayakları ve topuklarıyla birlikte durmasını söyleyin. Tabii ki, kambur ya da kambur omuz yok. Yüksekliğini ölçmek için bir ölçüm bandı kullanın ve not alın. Ardından, bandı yerden 5 santimetre yukarıda tutarak ayakkabısı üzerindeyken iç bacağını ölçün. Ölçümü tekrardan not edin. nerede olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle bandı kullanın ve kolay nefes alabilmek için fazladan boşluk bırakarak boynunun tabanını ölçün. Kaydını tutmak. Kollarından geçirerek göğsünün ölçüsünü alın. Kesin parametreleri engelleyebileceğinden, büyük giysiler giymediğinden emin olun. Belinin ölçüsünü alırken çok sıkmamayı unutmayın

Silversunkids’in Ayrıcalıklı Dünyası

Silversunkids’in bu ayrıcalıklı dünyasından sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen internet sitemiz üzerinden kayıt olabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sipariş öncesi ürünler için teknik destek almak istediğiniz zaman sitemiz üzerinde yer alan "Size nasıl yardımcı olabiliriz?" canlı destek penceresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: çocuk giyim, bebek giyim, genç giyim, çocuk kıyafetleri, çocuk ürünleri, Çocuk elbisesi
Aralık 23, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez uygulaması vardır, toplanan kişisel verileriniz KVKK & ÇEREZ KULLANIMI açıklamamızda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.